Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

O NAS

O firmie Fiberpreg CZ a.s.

Fiberpreg CZ a.s. jest jednym z wiodących europejskich producentów tkanin technicznych, do których należą przede wszystkim tkaniny kordowe, węglowe i hybrydowe. Historia naszej firmy sięga aż roku 1950, kiedy to na terenie zakładów Baty rozpoczęto produkcję tkanin technicznych. Nasi klienci to czołowi, światowi producenci opon, zakłady przemysłu gumowego, maszynowego lub wydobywczego działające na rynkach nie tylko Europy, ale także Azji, Ameryki Południowej i Afryki.

Fiberpreg

Tkaniny węglowe i hybrydowe KORDCARBON

W ramach rozszerzania asortymentu wprowadziliśmy na rynek szereg produktów KORDCARBON, opracowanych specjalnie do szerokiego zakresu zastosowań w wielu gałęziach przemysłu.

Ścisła współpraca z naszymi partnerami handlowymi, będącymi głównie producentami kompozytów w przemyśle lotniczym, stoczniowym i samochodowym, pozwala nam prowadzić bardzo dokładny monitoring aktualnego zapotrzebowania i elastycznie reagować na potrzeby klientów. Dzięki tym działaniom marka KORDCARBON znajduje coraz szersze grono zadowolonych użytkowników.

Obecnie Fiberpreg CZ a.s. jest jedyną całkowicie czeską firmą zajmującą się produkcją wysokiej jakości tkanin węglowych i hybrydowych dla aplikacji kompozytowych. W tej branży widzimy znaczny potencjał rozszerzania zakresu zastosowania, a tym samym oferty kompozytów na rynku.